درباره ما

بیانیه ماموریت

شرکت فنی مهندسی اطلس بنا پرتیکان به شماره ثبت 56561 به شناسه ملی 14006000648 در سال 1395 با هدف اشتغال زایی و کارآفرینی با تکیه بر توان مهندسان با تجربه در صنعت ساختمان، تاسیسات برق و مکانیک تاسیس گردید.

ما می خواهیم از خود بنایی به نیکی به یادگار بگذاریم

 

چشم انداز و ارزش ها

با آرزوی موفقیت روز افزون برای همه دست اندر کاران عرصه سازندگی و آبادانی ایران عزیز و تشکر و قدردانی از افرادی که در نهادهای صنفی برای سرافرازی کشور فعالیت صادقانه دارند.
مدیریت شرکت اطلس بنا پرتیکان با بیش از یک دهه تجربه در فعالیت های عمرانی برآن شد تا تجربیان خود را در جهت سازندگی کشور اسلامی و همچنین انجام پروژه های کلان عمرانی در ایران عزیز و سایر کشورهای دوست در اختیار قراردهد و ببا اجرای پروژه های عظیم گامی مؤثر در پیشبرد کشور عزیزمان بردارد.
به همین منظور، شرکت اطلس بنا پرتیکان، در سال 1395 به صورت مسئولیت محدود توسط جمعی از مدیران و مهندسان توانمند شکل گرفت و هم اکنون آماده ارائه خدمات جهت بهبود وضعیت ساخت و ساز در کشور ایران می باشد. این شرکت، انجام پروژه عمرانی را مبنای کار خود قرار داده و بر همین اساس سعی در راستای آبادانی و رونق اقتصادی ایران عزیزمان گام بردارد.

با توجه به عمر کوتاه تاسیس، این شرکت توانسته است چندین پروژه عمرانی و فعالیت های بازرگانی را انجام دهد و یا در حال انجام آن ها باشد تا راهی هرچند طولانی را در جهت بهره برداری هرچه نکوتر از طبیعت و حفظ آن، به کمک مدیریت تجهیزات و عوامل فنی و مجرب سریع طی نموده و گامی رو به جلو بردارد.

 

چشم انداز این شرکت تحقق و رسیدن به جایگاه برترین شرکت پیمانکاری و مشاوره در صنعت ساختمان از منظر مشارکت و احداث پروژه های برتر و مگاپروژه منطقه ای و کشوری